Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

02. Mida ma peaksin avalehe kohta teadma?

Ma tean, mis see on. Kas ma saan juba alustada oma võimsa impeeriumi loomist? Veel mitte! Esialgu peaksid avalehest ka aru saama!

avaleht


Nagu sa näha võid on siin pildil mitu kohta numbritega ära märgitud. Vaatame siis, mis need on!

1.: See on loetelu erinevatest serveritest. Need on märgitud vastava riigi lipukesega, millist keelt seal tavaliselt räägitakse. Kui sa tunned neist mõnda keelt või soovid suhelda teistest riikidest mängijatega, siis võid julgelt sobiva riigi serveri mängijatega ühineda. Selleks klikka lihtsalt vastava lipukese peale ja sind suunatakse edasi valitud serveri avalehele. Pea meeles, et mõnes teises serveris ei pruugi olla sellist põhjalikku juhendit.

2.: See on peamenüüriba, millel asub mitu erinevatele Traviani lehtedele viivat linki.

 • Tutvustus:

  See on lühike Traviani juhend. Seal ei ole just palju öeldud, sest see võtab aega umbes 60sek. ja Traviani mängima asudes, saad eesootavast lihtsalt lühiülevaate.

 • Foorum:

  See viib sind Traviani foorumisse, kus saab suhelda tesite mängijatega ja arutleda paljudest asjadest.

 • Teised mängud:

  Siit leiad teisi mänge, mis on loodud Traviangames GmbH poolt.

 • Registreeri:

  See viib sind registreerimise lehele, kus saab liituda Traviani mänguga.

 • Sisene:

  See on nupp, millele klikkides saate logida oma kontole. Kui sa ei ole veel omale kontot loonud, siis ei tasu ka seda nuppu puutuda.

3.: See näitab statistikat mängijate kohta - kui palju on registreerunud mängijaid, aktiivseid mängijaid ja  hetkel mängimas (kõik kokku)

4.: See on lühiklahv registreerimise lehele, millest oli juba enne juttu.

5.: Siin kuvatakse aktuaalset informatsiooni, mis puudutab domeeni - näiteks serverite algusaegu, infot mängu adminnilt jms.

6.: See on samuti lühiülevaade Travianist.

7.: See on väike aken ekraanipiltidest (screenshotid), mida saab näha suuremalt, kui ühele neist klikkida. Nende vaatamisel saab ehk mingi ettekujutuse mängust enne, kui otsustad mängida.

8.: See on alumine menüüriba.

 • Tugi:

  See avab mängutoe lehe, millelt võib leida abi.

 • KKK:

  See viib sind Traviani vastuste lehele, millelt leiab pisut kasulikku infot. Seega peaksid enne siit vaatama, kui mängimisel tekivad küsimused.

 • Lingid:

  Siin on näha nimekirja kasulikest linkidest.

 • Screenshotid (ekraanipildid):

  Siit pääseb lehele, millelt näeb pilte mängust.

 • Mängureeglid:

  See näitab Traviani mängureegleid. Need tuleks hoolikalt läbi lugeda enne, kui registreerimist ja eriti enne mängist, sest võib juhtuda, et mängureeglites on toimunud muudatused, millest ei ole veel kõik teadlikud.

 • Tingimused:

  See näitab Kasutustingimusi, mida oled lubanud järgida, kui registreerud ja ühined Traviani ulatusliku mängumaailmaga. Nagu näha - kogu tekst on seal väikses kirjas ja lehekülgi üsna mitu, seepärast soovitame teil see põhjalikult läbi lugeda enne liitumist.

 • Impressum:

  See leht ütleb täpselt seda, millisena ta näib. Seal on olemas informatsioon Traviani mänguloojate/haldajate kohta. Seal on samuti nende postiaadressid ning kontakttelefonid.

 • Lehe kõige alumises osas on sümbol ©, mis ütleb, et kõik õigused Traviani ideedele on registreeritud ja kasutada ilma autori loata ei tohi.

Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei