Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Maailma Ime

Maailma Ime

Eeltingimused: Maailma Ime küla (tuleb hõivata Nataritelt), miinimum Travian Versioon: 2.5

Mis on Maailma Ime?

Maailma Ime on täpselt nii imeline nagu ta ka kõlab. See hoone ehitatakse, et võita server. Maailma Ime ehitaja on serveri võitja. Iga  Maailma Ime  uus tase maksab sadu tuhandeid, isegi miljoneid resursse. Ehitusaega ning kulu vaata all poolt. Nagu näha, siis üksik mängija ei suuda ehitada Maailma Imet lõpuni.  Lisaks on äärmiselt ebatõenäone, et isegi üks ainus liit suudab Maailma Ime valmis ehitada. Selle põhjuseks ei ole ainult ressursside kulu vaid ka kaitsesõdurite hulk, mida on vaja, et kaitsta Maailma Imet vaenlaste eest .

Maailma Ime külad

T4 serveris on Natarite külad kohe mängu algusest olemas. Esialgu hõivavad nad ainult halli ala kaardi keskel, aga nad on suutelised oma valdusi laiendama. Oma konto kustutanud mängijate külad muutuvad Natarite küladeks, seega Natarid on suutelised asustama ka väljaspool halli ala olevaid territooriume. Siiski, kõikidest neist küladest ainult 13 on Maailma Ime külad ning paiknevad hallil alal juhuslikult. Natarite pealinn on alati koordinaatidel 0|0. Kõiki 13. Maailma Ime küla on võimalik vallutada ning ehitada sinna Maailme Ime.

Lisainfo Maailma Ime küla kohta

Mitte üheski Maailma Ime külas ei ole küla ümbritseva kaitserajatisena müüri ega ka residentsi/paleed. See on äärmiselt oluline informatsioon kui on plaan hõivata Maailma Ime küla. Palju aega ning ressurse läheb raisku kui katapuldi rünnakuid saadetakse Maailma Ime külla eesmärgiga hävitada residents/palee.

Maailma Ime külas ei saa kulda kasutada. NPC-d ei saa teha ning ehitusi ei saa koheselt lõpetada. kuid kaks Maailma Ime taset saab järjekorda panna. See on äärmiselt oluline mängu lõpus. Kui katapuldid lasevad suuri ladusi ning Maailma Ime tase on 98, siis see ei mõjuta midagi, sest tasemed 99 ja 100 on juba järjekorda pandud.

Maailma Imele saab nime panna alates 1. tasemest kuni 10. tasemeni. Maailma Imedel on olnud suurepäraseid nimesid ja on ka olnud kehvasid nimesid, seega vali targalt. Kui Maailma Ime jõuab tasemeni 11, siis ei saa nime enam muuta.

Maailma Ime küla ei tooda kultuuripunkte, vaatamata kõikidele ehitistele, mis sinna ehitatakse.

Natari külas on ehitusaeg tavakülaga võrreldes poole lühem.

Maailma Ime külas sõdurite vilja tarbimine on tavakülaga võrreldes poole vähem. See mõju aga ainult hakkab toimima pärast Ehitusplaanide ilmumist. Vilja tarbimine ka võib olla vähendatud artefaktiga, näiteks, kui Ime küla omaval mängijal on unikaalne nälgivate luukerede talisman, siis sõduritel on ainult 25% nende tavalisest tarbimisest.

Natarite ehitusplaanidelaani külad

Natarite ehitusplaanide külad varjavad endast Maailma Ime ehitusplaane. Tavalise kiirusega serveris ilmuvad need külad umbes 222 päeva peale serveri algust. Külad paiknevad kaardil juhuslikult, kuid kõik ilmakaared saavad ühesuguse miinimumarvu külasid.
Ehitusplaani saab vallutada sama moodi nagu artefakti Nataritelt või teistelt mängijatelt.
Ehitusplaane võetakse Nataritelt (hiljem ka teistelt mängijatelt) sama moodi nagu artefakte.

Tervele serverile antakse Natarite ehitusplaanide külade tekkimisest teada mängu sisselogimisel.

Miks Maailma Ime ehitusplaanid on olulised

Maailma Ime ehitusplaanid on äärmiselt olulised. Selleks, et alustada Maailma Ime ehitust Maailma Ime külas, on vaja Ime küla omanikule ühte ehitusplaani. Üks plaan võimaldab selle omanikul Maailma Ime ehitust tasemeni 49. Selleks, et ehitada Imet edasi tasemeni 100, on vaja et Ime küla omaniku liidus on veel üks mängija, kellel on ehitusplaan.

Kuidas võtta Maailma Ime ehitusplaan Nataritelt või teiselt mängijalt

Selleks, et varastada Maailma Ime ehitusplaani Natari külast või teiselt mängijalt, peab silmas pidama järgmisi samme:

  • 1. Mängijal, kes kavatseb plaani varastada, peab varakamber väejuhiga rünnatavas külas  olema tasemel 10.
  • 2. Rünnatavas külas peab varakambri hävitama
  • 3. Väepealik, 10. tasemega varakambriga külast, peab rünnakul ellu jääma ja edukalt koju jõudma. Ainult väepealik saab plaani kanda.

Kõik punktid on vaja täita loogilises järjekorras. Plaani võtmisel võivad mängijad teha koostööd- üks puhastab küla kaitsest, teine hävitab varakambri ja kolmas võtab plaani. Või teeb üks mängija  kõik.

Tasemetest sõltuvad ülevaated (nt ehituskulud, kultuuripunktid) leiad siit.

Kliki, et vaadata tavaserveri ja 3x speed serveri täieliku ehitusaegade tabelit.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei