Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Ülesanne 14: Oksjonid

Mine oksjonile ja vaata, mis esemed hetkel müügis on. Võibolla soovid osa seiklustelt saadud saagist ka hõbedaks muuta?
Oksjon on koht kus sa saad osta ja müüa seiklustelt saadud esemeid. Ostmiseks on sul vaja hõbedat ning selle saamiseks on mitu võimalust: seiklustelt või siis ülesannete täitmisel. Lisaks saab hõbedat enda esemete müümisega ning vahetades kulda hõbeda vastu vahetuskontoris.

  • Pane midagi müüki või tee oksjonil pakkumine.
    • Kulla ja hõbeda vahetus on nüüd oksjonite lehel. Oksjonid on nähtavad ainult peale 10 seikluse tegemist. Kliki väejuhi pildi all oleval haamri pildil ja sind suunatakse otse oksjonite lehele. Sa võid klikkida ka väejuhi pildil ning sealt edasi valida oksjonite vahelehe. Pakkumise tegemiseks kliki vastava eseme taga oleval lingil „pakkumine“. Tee oma pakkumine ja jää oksjoni lõppu ootama. Eseme müümiseks vali vaheleht „Müü“ ja vali ese. Selle ülesande jaoks võid sa müüa näiteks  paar salvi või plaastrit. Peale eseme müüki panemist loetakse ülesanne lõpetanuks ning sa võid oma müügi tühistada.
    • Oksjonite kohta saad rohkem lugeda siit.

Suurepärane, nüüd tead, kuidas kaubelda varustuse ja tarbeesemetega.

Sinu tasu:  280  120   220  110


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei