Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Kuidas ma saan kulda teenida?

Paljud mängijad on kindlasti teadlikud, et juba mõnda aega saab Travianis sõpru mängima kutsudes enda kontole kulda teenida, kuid siiski kiire ülevaate, kuidas ja kus vajalikud toimingud teha saab.

Mida selle eest saab?

Iga kutsutud mängija pealt, kes on omale konto registreerinud, selle aktiveerinud ning asutab omale teise küla, saab kutsuja oma kontole erinevate lisafunktioonide kasutamiseks 50 ühikut kulda
Märkus: kui server läbi saab või mängija oma konto kustutab, siis teenitud kulda üle kanda ei saa.

Kuidas seda teha?

Selleks tuleb siseneda Plus menüüsse (üleval, lehe paremas nurgas nupp "Plus") ja valida vaheleht "Teeni kulda". Selle lehekülje vaade olema selline:


Kopeerides oma personaalse lingi, saab seda e-mailiga oma sõpradele, postitada foorumitesse või levitada muudel viisidel.Lisaks on ka võimalus saata sõnum otse sealt samalt leheküljelt, klikkides lingil "Kutsu e-maili teel". Avaneb järgmine vaade:

mängija kutsumine


Selle valikuga saab sisestada kuni 6  e-maili aadressi, kellele soovitakse kutse saata. Soovi korral võib ka lisada paar head sõna tekstiväljale ning siis klikkida nupul "saada kutsed". Kui keegi on klikkinud saadetud lingil või ühinenud e-maili vahendusel saadetud kutsega ning aktiveerinud oma konto, siis peaks vastav info ilmuma ka  lehe "Teeni kulda" allosas olevasse tabelisse:

mängija kutsumine


Personaalse lingiga võib mängima kutsuta piiramatu arv inimesi. Samuti ei ole piirangut peal  maksimaalsel kulla hulgal, mida üks mängija võib oma kutsumiste pealt kokku saada.

Mängija saab oma kulla kätte siis kui mängu kutsutud mängija asutab oma teise küla. Selleks tuleb avada "Teeni kulda" vaheleht ning seal kuvatakse kõik teenitud, kuid veel kasutamata kuld.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei