Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Ehitis - Infrastruktuur - Üldine

Need ehitised pole seotud militaarsusega. Tsiviilehitiste lühikirjeldused leiad allpool.

Raekoda
Raekojas saab oma külaelanike rõõmuks pidada suurejoonelisi pidustusi. 1. tasemest saab korraldada väikseid pidustusi, kuid 10. tasemest alates juba suuremaid pidustusi. Pidustused aitavad koguda rohkem kultuuri punkte (KP) ja suured pidustused on lisaks abiks ka küla(de) hõivamisel.

Kivitöökoda
Kivitöökojas töötavad kiviraidurid teavad täpselt kuidas kivi töödelda, et hooned seisaks turvaliselt püsti. Töökoja iga tasemega suureneb küla ehitiste stabiilsus 10% võrra. Pea meeles, et kivitöökoda saab ehitada ainult pealinnas.

Varakamber
Varakamber on vajalik artefakti või Maailma Ime ehitusplaani hoidmiseks.

Maailma Ime
Maailma Ime on vajalik selleks, et võita Traviani raund/periood. Liit, kes suudab esimesena üles ehitada 100. tasemega Maailma Ime, osutub ka käimasoleva raundi võitjaks.

Peamaja
Peamaja (PM) on Travianis üks tähtsamaid hooneid, sest peaaegu kõik ehitised vajavad X tasemega peamaja, lisaks peamaja arendamine lühendab teiste ehitiste ja varuväljade arendamise aegu. Alates peamaja 10. tasemest saab lammutada mittevajalikke ehitisi.

Peidik
Peidik on vajalik selleks, et peita varusid saabuvate rünnakute eest. Eriti vajalik on see mängu alguses, kui pole veel piisav arv sõdureid, et ennast kaitsta suuremate konkurentide ees.

Laienemine - - palee ja residents
Sel ajal, kui su esimene küla kasvab suuremaks ja suuremaks, tekib ühel hetkel võimalus alustada oma impeeriumi laiendamist uute külade näol. Selline asi on võimalik, kui treenida omale asunikud. Asunikke saab treenida palees (tasemetel 10, 15 ja 20) või residentsis (tasemetel 10 ja 20).

Kauplemine - - turg ja kaubanduskoda
Kui oled aktiivne mängija, siis tekib alati ebavõrdse suhtega seis ressursside osas. Selle probleemi saab lahendada, kui teiste mängijatega kaupu vahetada, kasutades selleks turgu. Hiljem on juba vaja kaupmehi, kes suudavad transportida suuremaid koguseid. Sellise võimekuse saamiseks tuleb ehitada kaubanduskoda ja seda arendada.

Saatkond
Saatkond on koht, kus töötavad diplomaadid ning võimaldab asutada liitu või liituda mõne olemasoleva liiduga. Saatkonna 1. tasemel ja liitumiskutse olemasolul saab ühineda liiduga ja 3. tasemel saab luua juba oma liidu.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei