Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Sõdurid - Üldine

Natarid

NatarNatarid on iseseisev hõim ja seda hõimu ei saa endale valida

Tavalised natarikülad

Natarikülad ei ole algselt kaardil näha, need tekivad sinna ajajooksul.

Tavalised natarikülad on oma tootlikkuse poolest nagu mängijate tavakülad. Natarid laiendavad oma tootmisvälju ja ehitavad hooneid. Vahetevahel treenitakse ka sõdureid. Erinevalt oaasides olevatest looduse elukatest, treenitakse natarite sõdureid regulaarselt kasarmutes või tallides ning seega ei teki külasse järsku.

Tavalisi natarikülasid saab rünnata, rüüstata ja hõivata. Abiväge ei ole võimalik neisse saata, seda takistab süsteemipoolne tõke. Kui mängija ründab küla katapultidega ja küla populatsioon langeb nullini, siis kaob ka tavaline natariküla.

Tavalised natarikülad ei saada rünnakuid ega abivägesid ei teistele mängijatele ega ka teistesse tavalistesse natariküladesse.
Vähemalt mitte T4.0 versioonis, kuid  tulevikus võib natarite intelligentsus suureneda ning nad võivad saata abivägesid teistesse tavalistesse natariküladesse või isegi ka teisi mängijaid rünnata, kuid see on hetkel kõigest üks idee.

Natarite hõim ei ole mängija. Rünnates tavalist natariküla algajakaitse ajal, ei kao algajakaitse ära.

Maailma Ime küla

Kõik Maailma Ime külad on kohe alguses kaardi keskosas olemas. Kaardi keskel on hall ala, mida kontrollib natarite hõim. Ühegi mängija küla ei teki algselt natari alale.

Hallile alale küla rajamine on ohtlik. Natarid saadavad külale mitmeid rünnakulaineid koos katapultidega, lootuses küla hävitada. Kui küla jääb nendes rünnakutes püsti, siis rohkem rünnakuid natarite poolt ei tule.

Hallile alale rajatud külad ei tooda kultuuripunkte, olenemata sellest millised hooned on sinna ehitatud.

Maailma Ime külades on hoonete  ehitusaeg pool tavakülade omast.

Natarite artefaktide külad

Artefaktide külad ilmuvad kaardile mõne kuu möödudes peale serveri algust.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei