Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Ehitis - Turg

Turg

Eeltingimused: peamaja tase 3, ladu tase 1, viljaait tase 1

Turul saab teiste mängijatega varusid vahetada. Mida kõrgemal tasemel turg on, seda rohkem kaupu saab üheaegselt transportida.


Turu lehele minnes on näha 4 sektsiooni:

  • "Saada varud" sektsiooni kaudu saab saata varusid, täites vajalikud väljad ja klikkides nupule "edasi". Seejärel ilmub leht oma valiku kinnitamiseks nig sisestatud andmete kontrollimiseks, sest sageli saadetakse varud valesse kohta, kuna sisestatud koordinaadid on valed. Kui saaja andmed on õiged, tuleb  valida "saada varud" ning kaupmehed asuvadki teele.
  • "Osta" (Pakkumised turul) sektsioon on mõeldud varude vahetamiseks teiste mängijatega. Kui on piisavalt varusid vahetamiseks,  siis tuleb klikkida lingil "Nõustu pakkumisega" vastava pakkumise real ning kaup saadetakse teele. Selle lingiga tasub olla tähelepanelik, sest sinna klikkides asuvad kaupmehed kohe teele, seal ei küsita kinnitust nagu "Saada varud" sektsioonis.
    Turult näeb ära pakkuja liidu ning pakkumise suhte, mis on tähistatud erinevate värvikoodidega: 1:1 suhtega või paremad pakkumised on rohelised, 1:1 - 1:1.5 suhtega on kollased ning üle 1:1.5 suhtega oakkumised on punased.
  • Kolmas sektsioon on "Paku". Siin saab teha omapoolse pakkumise turul ja peale seda jääb üle ainult oodata, et keegi pakkumise vastu võtab.
    Kui ei taheta, et kaupmehed oleksid mitmei dpäevi teel, peaks määrama ka maksimaalse aja transpordiks.
  • Viimane sektsioon on "NPC vahetus". NPC on mängusisene, mängijatest mitte sõltuv kaupmees, kelle kaudu saab varusid vahetada suhtega 1:1. See tähendab seda, et  näiteks oma 5200 ühikut (500 puitu, 400 savi, 300 rauda ja 4000 vilja) varusid saab muuta/vahetada  näiteks 1500 puidu, 1400 savi, 1300 raua ja 1000 vilja vastu ehk ühik vahetatakse ühiku vastu, kuid üldkogus 5200 jääb samaks.

Varude saatmisel või vastu võtmisel tuleb meeles pidada, et mängijate ressursside ladustamistel on piirangud: mängija, kelle lao või viljaaida mahutavus on väiksem, kui vastu võetav kogus, siis kogused, mis ei mahu ladustamiseks, lähevad lihtsalt kaotsi ja seda enam tagasi ei saa.

Kaupmehe andmed:

  Roomlased Keldid Teutoonid
Kiirus - ruutu/tunnis 16 24 12
Kandevõime 500 750 1000

Tasemetest sõltuvaid ülevaated (nt ehitise maskumus ja kultuuripunktid) leiab siit.
Täieliku tabeli ehitusaegade kohta tavaserveris leiad, kui klikid siin.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei