Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Kui olen parooli unustanud?

Kui oled oma salasõna unustanud, siis sisesta mingi suvaline sõna salasõna lahtrisse ning "Sisene". Teile kuvatakse teade "Vale salasõna", nagu alloleval pildil näha:Süsteem annab sulle võimaluse luua uus parool kui klikid linki, mis ümbritsetud punase joonega. Järgmisel lehel antakse sulle võimalus sisestada e-mail (sama mis oli registreerimisel)Kui sisestate vale e-maili, siis kuvatakse selline veateade:Klikkige lingil "Proovi uuesti" ja sisesta korrektne e-maili aadress. Kui e-mail on õige, siis kuvatakse teade selliselt:Tähtis: Selleks, et uus salasõna töötaks, tuleb klikkida lingile, mis saadeti teie e-mailile:

NB! Kui salasõna on edukalt muudetud ja kontole logimine õnnestus, siis soovitavalt muutke see uuesti oma konto profiili all ära, sest traviani poolt antud salasõna on vaid ajutine lahendus.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei