Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Kuidas ma omale asendaja lisan?

Asendaja roll on logida sinu kontole ajal, kui sa ise ei saa oma kontol silma peal hoida ja hallata seda selliselt, kuidas olete kokku leppinud. Asendajal on võimalus tegutseda peaaegu samamoodi, nagu konto omanik ning seetõttu peab olema asendaja lisamisel täiesti kindel, et teda saab usaldada. Märkus: Kui te mingil hetkel ei saa enam kontole logida või ei soovi enam logida, siis arvestage sellega, et asendaja ei saa teie kontot hallata püsivalt, seetõttu tasuks kontot pakkuda mõnele teisele isikule, kes soovib traviani mängida, kuid veel ei oma kontot samas mängumaailmas (serveris) või soovib oma senise konto kustutada ja jätkata teie kontol.

Asendajat saab lisada kasutajakonto profiilis oleval vahelehel "Konto".

Pane tähele, et võimalik on omale lisada vaid 2 asendajat korraga. Asendajatele saab lubada või keelata mõningaid tegevusi.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei